skip to content

Contact Bezoekerscentrum De Lambiek

Openingsdagen:

zaterdag 20 november

zaterdag 18 december

Open van 13.00 tot 18.00 uur

Laatste toegang en degustatie: 17.30 uur

Today

  • closed

This week

  • Monday 18 October 2021closed
  • Tuesday 19 October 2021closed
  • Wednesday 20 October 2021closed
  • Thursday 21 October 2021closed
  • Friday 22 October 2021closed
  • Saturday 23 October 2021closed
  • Sunday 24 October 2021closed

Closing days

  • Mon 01/11/21 - Tue 02/11/21
  • Thu 11/11/21 - Fri 12/11/21 Closed
  • Fri 24/12/21 - Mon 03/01/22 Closed
  • Saturday 1 January 2022 Nieuwjaar
  • Thursday 21 July 2022 Nationale Feestdag

Contact

locatie
Gemeenveldsite
adres
Gemeenveldstraat 11652 Alsemberg
phone
02 359 16 36
e-mail
visit@beersel.be

Other data